Šperky

Naše šperky Vám nabízí rozmanitý výběr náhrdelníků, náramků, náušnic a prstenů. Mezi šperky najdete dárek pro každou ženu a dívku. Náhrdelníky můžete kombinovat s náramky, náušnicemi a v některých variantách i s prstýnky a vytvoříte tak krásný set.

Nabízíme Vám různé druhy krásných šperků vyrobených z murana, perleti a přírodních kamenů jako je měsíční kámen, ametyst, růženín, tyrkys, karneol, tygří oko, hematit, karneol, avanturin.

Šperky Počet produktů: 85

Podkategorie

 • Prstýnky

  Malý, ale přesto může být nápadný. Krásný šperk na ruce každé ženy je prsten. 

  Nabízíme Vám prstýnky z murana, perleti a přírodních kamenů jako je měsíční kámen, ametyst, růženín, tyrkys, karneol, tygří oko, hematit, karneol, avanturin.

  Každá žena i dívka si prsten určitě zaslouží. Nechte rozzářit ruku každé ženy a dívky.

 • Náhrdelníky

  Náhrdelník hraje mezi šperky důležitou roli, je nejvhodnějším doplňkem ženy. Každá žena v sobě probouzí své vlastní "JÁ", když si každé ráno vybírá náhrdelník ze své šperkovnice. V naší nabídce šperků najdete náhrdelníky na každodenní nošení, ale stejně tak na slavnostní příležitosti.

  Různorodé materiály Vás ohromí, můžete vybírat z murana, perleti a přírodních kamenů jako je měsíční kámen, ametyst, růženín, tyrkys, karneol, tygří oko, hematit, karneol, avanturin.

  Vyberte dárek, kterým každou ženu i dívku okouzlíte.

 • Náramky

  Náramky patří mezi velice oblíbené doplňky žen a dívek.

  Nabízíme Vám náramky vyrobené z murana, perleti a přírodních kamenů jako je měsíční kámen, ametyst, růženín, tyrkys, karneol, tygří oko, hematit, karneol, avanturin.

  Náramky z naší nabídky můžete kombinovat do setů s náhrdelníky nebo náušnicemi. Náramek je šperk, který ozdobí každé zápěstí.

 • Náušnice

  Třpytivá krása náušnic rozjasní obličej každé ženy. Máme velký výběr náušnic vyrobené z murana, perleti a přírodních kamenů jako je měsíční kámen, ametyst, růženín, tyrkys, karneol, tygří oko, hematit, karneol, avanturin.

  Ženy nosí náušnice krátké i dlouhé, náušnice s kamínky, s perličkami nebo náušnice s kovem.

  Kruhové perleťové náušnice můžete kombinovat s perleťovým řetězem. Kamínkové náušnice můžete sladit se stejným náramkem i náhrdelníkem. Náušničky čekají jen na Vás.

 • Sety

  Druhy šperků, které mohou být zakoupeny jako sada. Získejte tak nádherné a zajímavé kombinace k večením šatům, šperky na ples nebo i ozdobu pro každodenní situace.

  Naše šperky jsou z kvalitních materiálů a přitom za dobrou cenu.

na stránku
Zobrazují se 26 – 50 z 85 položek
Zobrazují se 26 – 50 z 85 položek