Dárky pro muže a ženy

Dárky pro muže i dárky pro ženy. Vše pro Váš dům i potěšení. Hledáte dárek pro babičku nebo dárek pro dědečka - zde hledáte správně. Dárky ze dřeva i keramiky.

Dárky pro muže a ženy Počet produktů: 11

Podkategorie

 • Svícny

  Krásné dřevěné svícny ze dřeva akácie. Jedná se o svícny na čajové svíčky Vhodná dekorace do každého interiéru.

 • Keramika / Porcelán

  Keramika a porcelán, keramické hrčníky, talířky, pokladničky a mnohem více. Ručně malované. Vhodný dárek pro muže i pro ženy. Prostě dárek do domácnosti, který zkrášlí interiér a zároveň má praktické využití. Může sloužit také jako porcelán do sbírky.

 • Nahřívací polštářky

  Nahřívací polštářky slouží jako vhodný dárek pro ženy i pro muže, kteří chtějí ulevit bolavým místům. Jedná se zvířátka plněná pískem, která se mohou dát do mikrovlnky nebo nahřát na topení a poté dlouho hřejí.

  Kromě funkce nahřívacího polštářku je tento výrobek také vhodný jako dětská hračka. Písek je těžký, takže dobře padne do ruky a zároveň měkký, takže se zvířátko krásně hýbe.

 • Rámečky na fotky

  Foto rámečky z kaučukovníku. Originální fotorámeček, který zaujme na poličce i krbové římse. Ručně vyráběný dřevěný fotorámeček.

 • Drbátka a lžíce na boty

  Dřevěná drbátka dosáhnou tam, kam Vy nemůžete. Jedná se o vhodný dárek pro může i pro ženy. Dárek pro babičku i dědu.

  V této kategorii také nabízíme lžíce na boty neboli obouvací lžíce. Nemusíte se ohýbat při obouvání. Tyto dárky zajistí pohodlnost a komfort.

 • Vázy

  Krásné vázy vyrobené z mango dřeva. Svým tvarem a barvou se hodí do většiny druhů interiérů i altánků.

  Exotické vázy, orientální vázy, krásné i originální - takové jsou naše ručně vyráběné vázy z Thajska.

 • Dřevěné misky

  Dřevěné misky z mango dřeva. Vhodné do interiéru nejen jako dekorace. Z těchto krásných misek lze vyrábět složitější ozdobné předměty např. do misky dát chvojí a čajové svíčky (kahánky) a vytvořit tak krásný svícen.

  Do misek nedoporučujeme dávat tekutiny kvůli povrchové úpravě.

Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek