Dárky pro děti

Dárky pro děti jsou hračky, které potěší ty nejmenší i větší kluky a holky. Dárek pro nejmenší mohou být dětské stoličky, dárky pro kluky i dárky pro holky jsou např. zvukové hračky neboli hudební hračky, zvířátka plněná pískem, klíčenky a mnoho dalšího.

Naše zboží jistě vykouzlí úsměv na dětské tváři. Hračky pro děti dovážíme z Thajska již několik let s velkým úspěchem.

Dárky pro děti Počet produktů: 28

Podkategorie

 • Dětské stoličky

  Dětská stolička je vhodný dárek pro nejmenší i kluky a holky. Každá maminka využije ručně vyráběnou a malovanou stoličku k přezouvání botiček nebo i jako sedátko na hraní. Jedná se o dřevěný dárek vyrobený ze dřeva akácie.

  Kvalitní provedení a nosnost do 150kg dělají z našich dřevěných stoliček nejen sedátko pro děti ale i stoličku pro dospělého do domácnostni, pokud někam nedosáhnou. Nebojte se na dětskou stoličku stoupnout.

 • Hudební hračky

  Hudební hračky jsou nejlepší dárky pro děti. Říkáme jim také zvuková zvířátka Hudební hračky jsou pro děti každého věku velice cenné, protože rozvíjí kreativitu a hudební sluch formou hry. Jedná se o dřevěné hračky ručně vyrobené ze dřeva akácie, které vydávají zvuk pomocí dalších dřívek nebo foukáním.

  Tyto hračky jsou oblíbené i ve školkách a různých dětských skupinách.

 • Zvířátka plněná pískem

  Zvířátka plněná pískem. Hračka, která se hýbá jako živá. Pískové zvířátko můžete využívat jako nahřívací polštářek.

 • Klíčenky/přívěsky

  Dárky pro děti ve formě klíčenek jsou oblíbenou hračkou pro kluky i holky. Klíčenku či přívěsek je možné pověsit na batoh, penál nebo klíče.

  Díky velikosti a velice originálnímu vzhledu už klíče ani klíčenku nepřehlédnete a vždy Vás rozesměje. Vhodná i pro dospělé. Každý si vybere charakter, který vyjádří jeho pravé "Já".

 • Dřevěné sošky

  Dřevěné sošky - kočky, sloni, hroši, sovy ale i motorky a další. Ručně vyráběné hračky pro děti, kluky i holky.

na stránku
Zobrazují se 1 – 15 z 28 položek
Zobrazují se 1 – 15 z 28 položek